Блоги

У Раді хочуть саджати на 3 роки українських артистів за виступи в Росії. ВІДЕО

2500
Image

Вікторія Куценко, журналіст «Магнолія-ТВ»

Усі статті автора

Народні депутати пропонують ввести кримінальну відповідальність за виступи українських артистів в Російській Федерації. Відповідний законопроект уже зареєстрували у Верховній Раді. Покарання – до 3-х років.
З юридичної точки зору, якщо цей законопроект приймуть, артисти на цілком ґрунтовних підставах зможуть звертатись до суду, і навіть подавати позови про захист честі та гідності.

Водночас правозахисники кажуть – це порушення прав артистів. Більше того, з юридичної точки зору, якщо цей законопроект приймуть, артисти на цілком ґрунтовних підставах зможуть звертатись до суду, і навіть подавати позови про захист честі та гідності.

А як вважаєте ви?

Перш за все це означає законодавче закріплення євроатлантичної інтеграції (спрямованості на членство в НАТО) як одного з головних зовнішньополітичних пріоритетів України. Де-юре закріплюється те, що вже здійснюється на практиці останні 3 роки, і одночасно визначається в статусі закону геополітичний орієнтир на майбутнє.

ПоділитисяДумка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не несе відповідальності за зміст цієї публікації.

Чи потрібно ввести кримінальну відповідальність для українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти відповіді:

прокоментуйте цей запис

Якщо Ви бажаєте повідомити новину….

Captcha image

Коментарі:25

User image
Саша 1945

чим артист відрізняється від заробітчанина?, закон один для всіх

Відповісти
User image
Саша 1945

молитва для нардепів...Хазяїн Наш Мамона, той кому ми ревні слуги! Нехай навіки у владі , як всі ці роки, буде царство Твоє ! Нехай всі у владі виконують волю Твою ! Хліб насушний відбери у кожного українця і нам віддай! Прости нам нашу мерзотність , а невинуватих покарай ! Не введи лохторат наш у спокусу розігнати нас, та визволи від борців із корупцією! Бо вірно ми служимо, щоб твоє царство і сила і слава, а наші прибутки були навіки! Амінь!

Відповісти